"PAAZ"
Ema je sigurna da je srećna. Ima uspešnu karijeru, divnog dečka, voljene roditelje, sve dok ne završi na psihijatrijskom odeljenju bolnice. Ovo mora da je ogromna greška. Na kraju krajeva, ona je sasvim normalna osoba. Zar ne?
Odaberi izvor za gledanje
⚠️ Ukoliko video ne radi, pokušaj drugi izvor ili osvježi stranicu.